Pomógł mi DeWalt

styczeń 22, 2021 Akumulatory DeWalt

Pomógł  mi DeWalt

W dobie koronawirusa wiele osób zajęło się remontami, przeróbkami oraz realizowaniem swoich starych i nowych pomysłów. Dużo czasu spędzamy w domu i takie zajęcia narzucają się same. Ja też postanowiłam coś skonstruować. Zdecydowałam że, zrobię karmnik bo właśnie przyszła zima. Trzeba dokarmiać ptaszki. Potrzebny był mi jednak do tego sprzęt. 

Chwila moment i dzięki sklepom internetowym stałam się posiadaczką wyrzynarki DeWalt oraz wiertarko-wkrętarki DeWalt. Tatuś zawsze mówił, że najważniejsze są markowe sprzęty.  A amerykańskie sprzęty są najlepsze i do tego sprawdzone w lasach i na farmach.

Budowa karmnika

Przy pomocy moich nowych narzędzi DeWalt i znalezionych w szopie desek udało się zbudować karmnik. Nawet z daszkiem. Bardzo piękny. Wręcz elegancki. Wczoraj go zawiesiłam w ustronnym i bezpiecznym miejscu.  Wzruszona zaczęłam  dokarmianie.  Pierwszy zjawił się gruby i pękaty gil z różowym brzuchem. Na cześć moich ulubionych elektronarzędzi nadałam mu imię DeWalt. Pojawia się jednak pytanie jak nazwać następnego korzystającego z mojej stołówki. DeWalt II ?

 

 

Przez admin

Dodaj komentarz